Služby

Akvizice učňů

Obsadit volná vzdělávací místa dobrými učni není často tak lehké. Pomůžeme Vám při tom.

Pojistná událost

Spolupráce s pojišťovacími agenturami je často v opravárenském segmentu nejvýnosnější a nejdůležitější. A to nejen proto, že každý zákazník pojišťovny je potenciálním privátním zákazníkem. Uspořádejte s naší pomocí ve Vaší firmě setkání pro osvěžení stávající spolupráce a pro uzavření nové.

Podnikové slavnosti

Blíží se ve Vaší firmě brzké jubileum nebo slavnostní otevření nové haly? Budete v blízké době otevírat novou provozovnu? Tyto a jiné podněty jsou dobrými příležitostmi, jak ukázat firmu veřejnosti. Nechte si záležet na zajímavém programu, který přitáhne hosty a podpoří Vaše dobré jméno.

KS partnerský systém

KS Partnersystem GmbH Vám nabízí jak člen ColorMotion možnost, stát se v krátké době partnerem za velmi výhodných podmínek. Můžete tak například koupit materiál za přijatelné ceny a uspořádat školení pro Vaše zaměstnance v sídle KS.

Marketingová komunikace

Pod názvem marketingová komunikace se u ColorMotion skrývá vše, co můžete potřebovat pro firemní zákazníky ve formě letáků, složek, bannerů…Máte tak možnost využít kvalitní komunikační prostředky.

Internet

Čas v klidu zrealizovat profesionální internetové stránky pro svou firmu chybí většině podnikatelů. Protože my tento problém známe, máme už dlouho k dispozici ColorMotion členské internetové stránky, které pro Vás můžeme snadno individualizovat.

DIN EN ISO 9001:2008 skupinová certifikace

Zákazníci často vyžadují certifikaci DIN EN ISO 9001. ColorMotion nabízí svým členům skupinovou certifikaci, která je z hlediska časové i finanční náročnosti snadno dostupná.

Vozy na leasing

Náš partner ALD Leasefinanz Vám dokáže vystavit nabídku pro jakýkoli vůz v jakékoli konstelaci a s jakýmkoli vybavením. Kontaktujte nás.

Firemní oblečení

Chcete vybavit svůj tým jednotným oblečením nebo potřebujete pro sebe košile s firemním logem? Náš partner dokáže vyšít velké množství kusů oblečení do dílny i pro rozhovor se zákazníkem.

Karosářské nabídky

Firma Wieländer + Schill sestavila exkluzivně pro ColorMotion paletu nabídek s karosářským zařízením. Pokud si plánujete pořídit něco z této oblasti, projděte si jednoduše jejich nabídky.

Bosch leasingová nabídka

Tato firma s vedoucím postavením na trhu diagnostických přístrojů sestavila specielně pro členy ColorMotion leasingovou nabídku na diagnostické přístroje k výběru softwaru.

Carbon Miracle

S Miracle opravárenským konceptem Carbon GmbH můžeme nyní našim partnerům nabídnout za atraktivních podmínek systém pro časově a finančně nenáročnou, ekologickou opravu povrchových škod na oceli a hliníku.

Controlexpert Postmaster

Existuje nový nástroj, který dramaticky zjednoduší Vaši komunikaci s pojišťovnami, autosalony i leasingovými společnostmi.