Filozofie

 

Kdo stojí za ColorMotion?

Iniciátorem a nositelem ColorMotion je Glasurit. Se sítí ColorMotion se Glasurit podílí na Vašem úspěchu současně jako produktový i servisní partner.

Komu ColorMotion slouží?

„Iniciativa pro oboustranný úspěch“ se zaměřuje na výkonné podniky z oblasti lakýrnictví, které jsou schopné se nadále vyvíjet. Zde se setkávají stejně smýšlející lidé, kteří od svého podniku očekávají něco navíc.

Co poskytuje ColorMotion?

Členství pro Váš podnik začíná zprostředkováním podnikatelských výzev a šancí. ColorMotion následně individuálně doprovází se svým programem Váš specifický vývojový proces. Všechny aktivity se zaměřují na to, aby Váš podnik pracoval efektivně zevnitř i zvenčí.   

Jak pracuje ColorMotion?

Práce spočívá částečně v seminářích a workshopech, částečně v poradenství a službách. Všem bodům programu je společné, že na konci vzniká konkrétně aplikovatelný plán, který odpovídá Vašim představám a možnostem.

V kterých oblastech pracuje ColorMotion?

Tato platforma se zaměřuje na aktuální a budoucí vývoj trhu a oboru. V centru stojí zaměření Vašeho podniku, stejně jako témata: trh a zákazníci, zaměstnanci a vedení a osobnost podnikatele.

Kdo s námi prodává ColorMotion?

Za nabídkou stojí vybrané poradenské a tréninkové firmy a agentury. Všechny ve svých oblastech disponují zkušenostmi, kreativitou, kompetencí a profesionalitou. Navíc podléhají všechny aktivity kontrole kvality členskou radou spolu s kolegy od Vás a vedoucím týmem Glasuritu.